15 годишно искуство во производство и развој на производи за светилки

Компанијата е основана од повеќе од 15 години професионално искуство во производството и развојот на индустријата за осветлување, ефективноста на нови идеи работно место за нас да обезбедиме и подобриме ефикасноста на нашите партнери. Опремени со независен изложбен салон и производствена работилница и работилница за склопување, комплетна производствена опрема за да обезбедиме добра услуга за производи за нашите клиенти.

Прилагодени производи со различни стилови

XINSANXING како производител и снабдувач на големо значи дека имаме голем асортиман на производи што може да се произведуваат и произведуваат.Нашите производи варираат од декоративни светла направени од природни материјали до поширок спектар на стилови засновани на трендовите на дизајнот и популарноста.Можете да изберете онолку различни производи колку што ви треба и да ги дизајнираме и произведеме од нас.Или можете да ни кажете за вашите идеи за осветлување и нашите експерти за дизајн имаат брилијантни идеи кои ќе ви помогнат да ги оживеете вашите идеи.Само прашајте и ние секогаш ќе бидеме среќни да ви обезбедиме целосен опсег на услуги, вклучително и консултации за изработка и сопствен дизајн.

За нас

Huizhou Xinsanxing Lighting Co., Ltd. е основана во 2007 година, лоцирана во Националната високотехнолошка зона Huizhou Zhongkai.Сега сме специјализирани заосветлување од природен материјал.
На почетокот на основањето, се фокусиравме на развој и производство на нијанси, а ја проширивме производната линија во 2015 година за да произведеме внатрешно осветлување во домот.Подоцна во 2019 година, како одговор на националниот концепт за заштита на животната средина „зелена вода и зелени планини, е сребрена планина од злато“, имаме увид во насоката на производот, да се фокусираме на производството на природни материјали, како бамбус, ратан, дрво, трева, растителен коноп итн.
По 3 години истражување, нашата фабрика разви и произведе различни категории производи за осветлување од природен материјал, кои се извезуваат во Северна Америка, Европа, Африка и некои азиски земји.Конечно, освои едногласна пофалба на клиенти во странство.Над 10 години постојан развој ни помага да ја подобриме нашата одредена основна конкурентност.

Сега имаме сопствена производствена база, дизајнерски тим и патентирани производи.Можеме да обезбедиме услуги како што се дизајн на светилки, правење примероци,Обработка на OEM/ODMи производство.Секогаш сме подготвени да разговараме за поголем маркетинг и ПР партнерство.

Научи повеќе

Професионално производство/дизајн на осветлување од природен материјал

XINSANXING е посветен на зелениот развој, користејќи природни и еколошки материјали за да создаде природен и свеж начин на осветлување, како и да има способност за доверливо прилагодување и производство на светлосни тела.Нашата амбиција е да бидеме уникатен производител на зелено осветлување и правиме се од себе да користиме природни и еколошки материјали за производство и испорака на нашите производи за осветлување на поодржлив начин.Покрај висококвалитетните производи за осветлување базирани на природни материјали и сопствени решенија, ние исто така продаваме на големо, снабдуваме и произведуваме други производи за осветлување.Начин да го намалите вашиот јаглероден отпечаток.Проверете ги светилките засновани на природни материјали дизајнирани и произведени од нашите еколошки пријатели!

Вести

Проверете го нашиот блог за најновите трендови, совети, совети и инспирација.

Квалитетот е загарантиран

XINSANXING има добиено фабрички ISO9001 и BSCI сертификати, CE и RoHS сертификати за производи за побарувачката на европскиот пазар и ETL сертификати за производи за побарувачка на северноамериканскиот пазар.Научниот систем за управување со квалитет и со нови и разновидни стилови, конкурентни цени и квалитетни услуги ја добија поддршката и афирмацијата на нашите клиенти.