15 vjet përvojë në prodhimin dhe zhvillimin e produkteve të llambave

Kompania është themeluar që prej më shumë se 15 vitesh përvojë profesionale në prodhimin dhe zhvillimin e industrisë së ndriçimit, efektivitetin e ideve të reja në vendin e punës për ne për të ofruar dhe përmirësuar efikasitetin e partnerëve tanë. Të pajisur me sallë ekspozite të pavarur dhe punëtori prodhimi dhe punëtori montimi, ne kemi pajisje të plota të prodhimit për të ofruar shërbim të mirë produkti për klientët tanë.

Produkte të personalizuara me stile të ndryshme

XINSANXING si prodhues dhe furnizues me shumicë do të thotë që ne kemi një gamë të madhe produktesh që mund të prodhohen dhe prodhohen.Produktet tona variojnë nga dritat dekorative të bëra nga materiale natyrore në një gamë më të gjerë stilesh bazuar në tendencat dhe popullaritetin e dizajnit.Ju mund të zgjidhni sa më shumë produkte të ndryshme që ju nevojiten dhe t'i projektoni dhe prodhojmë nga ne.Ose mund të na tregoni për idetë tuaja të ndriçimit dhe ekspertët tanë të dizajnit kanë ide të shkëlqyera për të ndihmuar në realizimin e ideve tuaja.Thjesht pyesni dhe ne do të jemi gjithmonë të lumtur t'ju ofrojmë një gamë të plotë shërbimesh, duke përfshirë fabrikimin dhe konsultimin e dizajnit me porosi.

Rreth Nesh

Huizhou Xinsanxing Lighting Co., Ltd. u krijua në 2007, me vendndodhje në Zonën Kombëtare të Teknologjisë së Lartë Huizhou Zhongkai.Tani jemi të specializuar nëndriçim material natyral.
Në fillim të themelimit, ne u fokusuam në zhvillimin dhe prodhimin e nuancave, dhe zgjeruam linjën e prodhimit në 2015 për të prodhuar ndriçim të brendshëm në shtëpi.Më vonë në vitin 2019, në përgjigje të konceptit kombëtar "uji i gjelbër dhe malet e gjelbra, është mali i argjendtë prej ari" për mbrojtjen e mjedisit, ne kemi një pasqyrë në drejtimin e produktit, për t'u fokusuar në prodhimin e materialeve natyrore, si bambu, bastun prej palme kacavjerrëse, dru, bar, bime kërpi etj.
Pas 3 vitesh eksplorimi, fabrika jonë zhvilloi dhe prodhoi një sërë kategorish produktesh ndriçimi me materiale natyrore, të cilat eksportoheshin në Amerikën e Veriut, Evropë, Afrikë dhe disa vende aziatike.Më në fund, fitoi lavdërimin unanim të klientëve jashtë shtetit.Mbi 10 vjet zhvillimi i qëndrueshëm na ndihmon të përmirësojmë konkurrencën tonë të caktuar thelbësore.

Tani ne kemi bazën tonë të prodhimit, ekipin e projektimit dhe produktet e patentuara.Ne mund të ofrojmë shërbime të tilla si dizajni i llambave, marrja e mostrave,Përpunimi OEM/ODMdhe prodhimit.Ne jemi gjithmonë të gatshëm të diskutojmë një partneritet më të madh për marketing dhe PR.

Mëso më shumë

Prodhim/projektim profesional i ndriçimit me material natyral

XINSANXING është e përkushtuar ndaj zhvillimit të gjelbër, duke përdorur materiale natyrore dhe miqësore me mjedisin për të krijuar një mënyrë natyrale dhe të freskët të ndriçimit, si dhe duke pasur aftësinë për të personalizuar dhe prodhuar pajisje ndriçimi në mënyrë të besueshme.Është ambicia jonë që të jemi një prodhues unik i ndriçimit të gjelbër dhe ne bëjmë çmos për të përdorur materiale natyrale dhe miqësore me mjedisin për të prodhuar dhe ofruar produktet tona të ndriçimit në një mënyrë më të qëndrueshme.Përveç produkteve të ndriçimit me bazë materiale natyrore me cilësi të lartë dhe zgjidhjeve me porosi, ne gjithashtu tregtojmë, furnizojmë dhe prodhojmë produkte të tjera ndriçimi.Një mënyrë për të reduktuar gjurmën tuaj të karbonit.Shikoni llambat me bazë materiale natyrore të projektuara dhe prodhuara nga miqtë tanë miqësorë me mjedisin!

Lajme

Shikoni blogun tonë për tendencat, këshillat, këshillat dhe frymëzimin më të fundit.

Cilësia është e garantuar

XINSANXING ka marrë certifikatat ISO9001 dhe BSCI të fabrikës, çertifikatat e produkteve CE dhe RoHS për kërkesën e tregut evropian dhe çertifikatat e produkteve ETL për kërkesën e tregut të Amerikës së Veriut.Sistemi shkencor i menaxhimit të cilësisë, dhe me stile të reja dhe të larmishme, çmime konkurruese dhe shërbime cilësore kanë fituar mbështetjen dhe afirmimin e klientëve tanë.