Контактирајте не

Адреса

Бр. 44, индустриска област Џиази, подобласт Ченџијанг, зона за висока технологија Zhongkai, Хуижоу, Гуангдонг, Кина

Телефон

Продажба: 0086-15363483155

Тел: 0086-(0)752-3173396

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја