Rreth Nesh

Kompania e ndriçimit Xinsanxing është themeluar në vitin 2007, e vendosur në Zonën Kombëtare të Teknologjisë së Lartë Huizhou Zhongkai.Tani jemi të specializuar në ndriçimin e materialit natyror.
Në fillim të themelimit, ne u fokusuam në zhvillimin dhe prodhimin e nuancave, dhe zgjeruam linjën e prodhimit në 2015 për të prodhuar ndriçim të brendshëm në shtëpi.Më vonë në 2019, në përgjigje të konceptit kombëtar "uji i gjelbër dhe malet e gjelbra, është mali i argjendtë prej ari" i mbrojtjes së mjedisit, ne kemi një pasqyrë në drejtimin e produktit, për t'u fokusuar në prodhimin e materialeve natyrore, si bambu, bastun prej palme kacavjerrëse, dru, bar, bime kërpi etj.
Pas 3 vitesh eksplorimi, fabrika jonë zhvilloi dhe prodhoi një sërë kategorish produktesh ndriçimi me materiale natyrore, të cilat eksportoheshin në Amerikën e Veriut, Evropë, Afrikë dhe disa vende aziatike.Më në fund, fitoi lavdërimin unanim të klientëve jashtë shtetit.Mbi 10 vjet zhvillimi i qëndrueshëm na ndihmon të përmirësojmë konkurrencën tonë të caktuar thelbësore.

画板 1

Kualifikimi

Xinsanxing e kupton rëndësinë e cilësisë.Kompania ka kaluar BSCI, ISO9001, Sedex, BE CE dhe certifikata të tjera.amfori ID:156-025811-000

ETL_BSCI factory inspection

Kulturë korporative

Misioni i Kompanisë: Shtyrja e zarfit, duke udhëhequr rrugën.
Vizioni i Kompanisë: Lërini produktet me cilësi më të mirë të ndriçojnë çdo cep të botës
Parimi i kompanisë: Cilësia fiton klientët, integriteti fiton tregun

Vlerat thelbësore të kompanisë

[Karakteri]: Integriteti dhe ndershmëria, vetëdisiplina dhe kujdesi i duhur

[Përgjegjësia]: Përmes duarve të mia, gjërat do të bëhen;zbulimin në kohë dhe zgjidhjen e problemeve

[Pragmatic]: Pragmatike, rigoroze dhe efikase;gjeni vetëm mënyra, jo justifikime, përderisa propozimi, mos u ankoni

[Pasioni]: Duajeni punën, sfidoni vështirësitë, vetë-përmirësimin

[Përtej]: Mësimi, shkëmbimi, inovacioni;përtej vetes, jo më të mirën, vetëm më mirë

 

画板 1 拷贝

Prodhimi i produktit

Në dizajnin modern të ndriçimit, ndriçimi jo vetëm që mund të sigurojë një mjedis të mirë ndriçimi për të përmbushur funksionin jetësor dhe funksionin fiziologjik të njerëzve, por gjithashtu mund të përdorë fuqinë shprehëse të dritës për të bërë përpunimin artistik të mjedisit të brendshëm, për të zbukuruar mjedisin e brendshëm, për të përmirësuar efektin e hapësirës, atmosfera dhe disponimi, që po merr gjithnjë e më shumë vëmendje nga njerëzit.Ne jemi të përkushtuar të krijojmë stile të larmishme të produkteve të ndriçimit si arti modern minimalist, retro amerikan dhe natyral për të përmbushur kërkesat e larmishme të tregut.Produktet tona eksportohen në Evropë, Amerikë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën e Jugut dhe vende e rajone të tjera, dhe kanë fituar mbështetjen dhe afirmimin e klientëve jashtë shtetit me stile të reja dhe të ndryshme, çmime konkurruese dhe shërbime të shkëlqyera.

Shërbimi ynë

Xinsanxing është e angazhuar për kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e produkteve të nivelit të lartë, profesional për ndriçimin tradicional.Kompania ka një bazë prodhimi prej 1600 metrash katrorë, me një fabrikë të pavarur prodhimi dhe montimi, më shumë se 100 punonjës, formoi një linjë të plotë produktesh që mbulon ndriçimin e shtëpisë, dritat dekorative të brendshme, dritat diellore, dritat e kopshtit, ndriçimin e jashtëm, dritat e endura me material natyral .

1. OEM / ODM pranuar, Plotësoni kërkesat e veçanta të klientëve

2. Urdhri i mostrës në sasi të vogël është i pranueshëm

3. Cilësi e lartë, çmim konkurrues, shpërndarje e shpejtë, shërbimi më i mirë, përzgjedhje e gjerë

4. Kërkesa juaj në lidhje me produktet ose çmimet tona do të përgjigjet brenda 24 orëve.

5. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja në anglisht të rrjedhshëm

6. Një grup profesionistësh dhe drejtuesish teknikë të avancuar me mbi dhjetë vjet përvojë.

7. 100% e të gjitha llambave tona të përfunduara do të testohen përpara dërgimit nga stafi ynë i QC.