Na kontaktoni

Adresë

Nr.44, Zona e Industrisë Jiazi, Nën-distrikti Chenjiang, Zona Hi-Tech Zhongkai, Huizhou, Guangdong, Kinë

Telefoni

Shitje: 0086-15363483155

Tel: 0086-(0)752-3173396

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni