Големо плетено светло за приврзок,Креативни рачно изработени фенери од ратан |КСИНСАНКСИНГ

Краток опис:

Големиткаено светло за приврзоксе состои од рачно изработен абажур изработен од ратан, плетен и склопен со LED светло.

Оваа голема светилка за приврзок од ратан има одлична карактеристика во секоја соба или простор за живеење.Лесни и воздушни, природни материјали кружат околу плетените тела.

Поврзани производи:Светло за приврзок за топка од ратан

Забелешка:

Контактирајте со нас за сопствени потреби за големопродажба;

Ратанска светилкасо сопствена големина е достапна;


 • име на производ:Големо плетено светло за приврзок
 • број на модел:NRL0111
 • големина на производот:30cm*43cm
 • боја на производот:КАКО фотографија
 • OEM/ODM:Прифатливо
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Amazon Hot Selling Рачно изработен дрвен тркалезен лустер со светилка од ратан за ресторан за ресторан

  Големиотткаена светилка од ратане направен од природни влакна, како што се плетен, ратан.Тоа е како превртена корпа.Производи кои се извезуваат во целиот свет, вклучувајќи ги Австралија, Африка, Канада и други европски и американски земји.

  Оваа стока, исто така, редовно се извезува во Хонг Конг за живеење во Хонг Конг.Преголемиот лустер од ратан е формиран од ратан намотан околу плетените тела.

  Тоа е толку убава што голем природен ратан со абажур во нашата внатрешност, кујна, трпезарија и на отворено.

  large woven pendant light 6

  екстра голем ратан лустер

  Информација за продуктот

  Име на производ: големо ткаено светло за приврзок-КСИНСАНКСИНГ
  Број на модел: NRL0111
  Материјал: ратан + метал
  Големина: 43cm*30cm
  Боја: Како фотографија
  Завршување: Рачно изработен
  Извор на светлина: Светилки со вжарено влакно
  Напон: 110 ~ 240 V
  Моќ на напојување: Електрични
  Сертификација: ce, FCC, RoHS
  Жица: Црна жица
  Апликација: Дневна соба, дом.хотел.ресторан
  MOQ: 5 парчиња
  Способност за снабдување: 5000 Парче/парчиња месечно
  Услови на плаќање: 30% депозит, 70% салдо пред пратката

  Големина на производот

  large woven pendant light 7

  предимензиониран лустер од ратан

  Квалитетни декоративни детали и материјали инспирирани од природата

  large woven pendant light 8
  large woven pendant light 9
  large woven pendant light 10

  ткаена светилка од ратан


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја