Dritë varëse e endur e madhe, Fenerë kreativë të punuar me dorë nga bastun prej palme kacavjerrëse |XINSANXING

Përshkrim i shkurtër:

I madhdritë varëse të endurapërbëhet nga abazhur i punuar me dorë i bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse, thurje dhe montohet me dritë LED.

Kjo dritë e madhe varëse bastun prej palme kacavjerrëse ka një veçori të shkëlqyer në çdo dhomë apo hapësirë ​​ndenjeje.Materialet natyrale të lehta dhe të ajrosura qarkullojnë rreth pajisjeve prej thurjeje.

Produkte të ngjashme:Dritë varëse me top bastun prej palme kacavjerrëse

Vërejtje:

Na kontaktoni për kërkesat e shitjes me shumicë me porosi;

Llambë bastun prej palme kacavjerrëseme madhësi të personalizuar është në dispozicion;


 • Emri i produktit:Dritë varëse e endur e madhe
 • numri i modelit:NRL0111
 • madhësia e produktit:30cm*43cm
 • ngjyra e produktit:AS foto
 • OEM/ODM:E pranueshme
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Amazon Hot Selling Llambadar me hije prej druri të rrumbullakët bastun prej palme kacavjerrëse, i punuar me dorë në stilin rural, për restorant

  I madhillambë e endur me bastun prej palme kacavjerrëseështë bërë nga fibra natyrale, të tilla si thurje, bastun prej palme kacavjerrëse.Është si një shportë me kokë poshtë.Produkte të eksportuara në të gjithë botën, duke përfshirë Australi, Afrikë, Kanada dhe vende të tjera evropiane dhe amerikane.

  Ky mall gjithashtu eksportohet rregullisht në Hong Kong për të jetuar në HK.Llambadari i tepërt i bastun prej palme kacavjerrëse është formuar nga mbështjellja e bastun prej palme kacavjerrëse rreth pajisjeve prej thurjeje.

  Është kaq e bukur sa një bastun prej palme kacavjerrëse e madhe me abazhur në brendësi, kuzhinë, dhomën e ngrënies dhe jashtë.

  large woven pendant light 6

  llambadar ekstra i madh bastun prej palme kacavjerrëse

  Informacioni i produktit

  Emri i produktit: dritë varëse e endur e madhe -XINSANXING
  Numri i modelit: NRL0111
  Materiali: bastun prej palme kacavjerrëse+metal
  Madhësia: 43cm*30cm
  Ngjyrë: Si foto
  Përfundimi: Punuar me dorë
  Burim drite: Llamba inkandeshente
  Tensioni: 110 ~ 240 V
  Fuqia e furnizimit me energji elektrike: Elektrike
  Certifikimi: ce, FCC, RoHS
  Teli: Teli i zi
  Aplikacion: Sallon, Home.hotel.Restorant
  MOQ: 5 copë
  Aftësia e furnizimit: 5000 Copë/Copë në muaj
  Kushtet e pagesës: 30% depozitë, 70% bilanc para dërgesës

  Madhësia e produktit

  large woven pendant light 7

  llambadar bastun prej palme kacavjerrëse të tepërt

  Detaje dhe materiale dekorative cilësore të frymëzuara nga natyra

  large woven pendant light 8
  large woven pendant light 9
  large woven pendant light 10

  llambë e endur me bastun prej palme kacavjerrëse


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni