Ndriçimi i varur nga bastun prej palme kacavjerrëse, Azia Juglindore Ndriçimi i Shtëpisë Llampa bastun prej palme kacavjerrëse |XINSANXING

Përshkrim i shkurtër:

Ndriçues të varur nga bastun prej palme kacavjerrëseështë i formuar nga bastun prej palme kacavjerrëse të endur rreth një pajisjeje të bardhë prej hekuri dhe bastun prej palme kacavjerrëse. Ajo që e bën unik ndriçimin tonë me bastun prej palme kacavjerrëse është sasia e dashurisë dhe kohës që zejtarët tanë derdhin në përzgjedhjen e kujdesshme të çdo bastun prej palme kacavjerrëse për të krijuar pajisjet tona.Shkathtësia e tij e bën atë ideal për çdo dekor shtëpie, nga bregdeti në bohem dhe fshatar.

Forma e madhe e këtij llambadari është paksa si një llambadar i ndezur. Përputhet mirë me mobiljet e vjetra dhe dekorimin natyral të brendshëm.

Produkte të ngjashme:llambë dyshemeje e zezë prej bastun prej palme kacavjerrëse,llambë dyshemeje e rrumbullakët prej bastun prej palme kacavjerrëse

Kategoritë:Llambat e endura,Llambë bastun prej palme kacavjerrëse,Dritë varëse bastun prej palme kacavjerrëse

Vërejtje:

Na kontaktoni për kërkesat e shitjes me shumicë me porosi;

Ekziston një llambë bastun prej palme kacavjerrëse me madhësi të personalizuar;


 • Emri i produktit:ndriçues të varur nga bastun prej palme kacavjerrëse
 • numri i modelit:NRL0219
 • madhësia e produktit:45cm*30cm
 • ngjyra e produktit:AS foto
 • OEM/ODM:E pranueshme
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Abazhur natyral prej bastun prej palme kacavjerrëse i punuar me dorë, i bërë në ndriçues Bali.aziatik

  Ky abazhur natyral nga bastun prej palme kacavjerrëse është i punuar me dorë dhe mund të varet nga tavani me anë të dorezës së tij.Ai lëshon drita të buta, duke sjellë një atmosferë të ngrohtë dhe të ngrohtë në shtëpinë tuaj.Është endur në mënyrë të tillë që të lejojë që drita të kalojë duke e mbajtur dhomën në anën e ngrohtë dhe komode. Forma e ombrellës është perfekte për lartësi të vogla tavani!Sjell një ambient artistik/bohem dhe ngrohtësi në çdo dhomë.

  Ndriçimi XinSanxingështë një prodhues me cilësi të lartë të llambave të ndriçimit dhe bastun prej palme kacavjerrëse për banim dhe komercialpajisje ndriçimifabrikat

  Tonandriçues të varur nga bastun prej palme kacavjerrësemund të dekoroj dhomat e gjumit, dhomat e ngrënies, dhomat e ndenjes, kuzhinat, dhomat e lavanderisë dhe dhoma të tjera të stilit, si zyra të industrializuara dhe moderne.

  rattan hanging light fixtures,Southeast Asia Home Lighting Rattan Lamps

  Informacioni i produktit

  Emri i produktit: dritë e varur nga bastun prej palme kacavjerrësendeshjeve
  Numri i modelit: NRL0219
  Materiali: bastun prej palme kacavjerrëse+metal
  Madhësia: 45cm*30cm
  Ngjyrë: Si foto
  Përfundimi: Punuar me dorë
  Burim drite: Llamba inkandeshente
  Tensioni: 110 ~ 240 V
  Fuqia e furnizimit me energji elektrike: Elektrike
  Certifikimi: CE, FCC, RoHS
  Teli: Teli i zi
  Aplikacion: Dhomë Dite, Shtëpi.hotel.Restorant
  MOQ: 5 copë
  Aftësia e furnizimit: 5000 Copë/Copë në muaj
  Kushtet e pagesës: 30% depozitë, 70% bilanc para dërgesës

  Madhësia e produktit

  rattan hanging light fixtures,Southeast Asia Home Lighting Rattan Lamps

  Detaje dhe materiale dekorative cilësore të frymëzuara nga natyra

  rattan hanging light fixtures,Southeast Asia Home Lighting Rattan Lamps
  rattan hanging light fixtures,Southeast Asia Home Lighting Rattan Lamps
  rattan hanging light fixtures,Southeast Asia Home Lighting Rattan Lamps

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni