Përpunimi që llamba e endur me kallam luan rolin e |XINSANXING

Cany përbën llambën për të luajtur rolin e artizanatit është që ne jemi shumë të njohur, në kohën që nuk ka ajër të kondicionuar, kana të panumërta përbëjnë mallra për të lënë gjithë verën të duket natyrale e freskët dhe freskuese. Nuk ka rëndësi Kina, Japonia, Azia Juglindore ose Evropës dhe Shteteve të Bashkuara, duan të përdorin barishte natyrore dhe degë bastun prej palme kacavjerrëse dhe materiale të tjera për të endur stilin e tyre të freskët.

Trungu është i trashë, letra është e zbehtë, bima që i përket verës është materiale, nuk është kallami përbën një zanat që i përket ~ kallami përbën një zanat jemi shumë të njohur, në kohën që nuk ka kondicioner, të panumërt. llamba e kallamit ka rolin e mallrave për ta lënë verën të duket natyrale e freskët dhe freskuese. Nuk ka rëndësi Kina, Japonia, Azia Juglindore apo Evropa dhe Shtetet e Bashkuara, duan të përdorin barëra natyrale dhe degë bastun prej palme kacavjerrëse dhe materiale të tjera për të endur të freskëtat e tyre. stil.Masiviteti i trungut, letra është e zbehtë, materiali i repartit të bimëve që i përket verës, jo kallam është i thurur Mo i përket ~

bamboo pendant lamps

Njerëzit e pranishëm përdorin kallam për të grimuar përpunimin në kallam të gërshetuar për të bërë llambën për të luajtur rolin, shtojnë kornizën e hekurt për të shërbyer si mbështetëse, një llambë të ndritshme dhe simpatike për të luajtur rolin e shfaqur kështu.llambadar bastun prej palme kacavjerrëse, llampë dyshemeje bastun prej palme kacavjerrëse, llambë tavoline me bastun prej palme kacavjerrëse......Vetëm ju nuk mund të mendoni, nuk ka stil të endur!

Ndryshimet ellambë bastun prej palme kacavjerrësejanë vazhdimisht në ndryshim.Nëse jeni të interesuar për dekorimin e llambës bastun prej palme kacavjerrëse, mund të shkoni në faqen tonë zyrtare për të kontrolluar.Ne do të vazhdojmë të inovojmë dhe të lëshojmë produkte të reja për ju. Nëse dëshironi të personalizoni, mirë se vini të na kontaktoni, ne do t'ju shërbejmë me vëmendje. Fabrika jonë është e përkushtuar për të trashëguar dhe çuar përpara artizanatin manual kinez, përdorimin e mjedisit natyror mbrojtja e burimeve të rinovueshme: materiale të tilla si bambu, druri, kallam, miniera, punësuar një grup mjeshtërsh popullore, R&D dhe thurja një seri është e përshtatshme për nevojat e sotme të jetës shoqërore arti bambullambat prej bastun prej palme kacavjerrësedhe fenerë, produktet janë përdorur gjerësisht në objektet e qëndrimit në shtëpi, pikat piktoreske, hotelierinë karakteristike, kulturën dhe qytetin e lashtë, fermën, çajin, kafenenë, klubet private të kohës së lirë dhe fusha të tjera.

Shfletoni produktet tona për të gjetur më shumë frymëzim për ndriçimin Mësoni rreth përmbajtjes

XINSANXINGështë një furnizues i llambave bastun prej palme kacavjerrëse dhellamba bambuje.Ne furnizojmë dhe prodhojmë një gamë të gjerë produktesh, duke përfshirë llambat varëse, llambat e tavanit, llambat e tavolinës dhellamba me hije të endura.Email kontakti:hzsx@xsxlight.com


Koha e postimit: Maj-27-2021