Ратан плетена столна ламба Производители и добавувачи |КСИНСАНКСИНГ

Краток опис:

Плетена столна ламба со висок квалитет и пристапна цена.Фабричко директно снабдување, OEM е достапен со вашето ЛОГО и бренд.Најдобра фабричка гаранција на големопродажната цена.Заложете го квалитетот.Брза испорака.Дизајниран и произведен во Кина.


 • Број на модел:NRL0255
 • Големина на производот:37cm * 58cm
 • OEM/ODM:Прифатливо
 • Детали за производот

  Прашања и одговори

  Ознаки на производи

  Уникатни и стилски плетени столни ламби од ратан од XINSANXING, целата светилка е рачно исткаена од висококвалитетен плетен, мешајќи различни стилови во прекрасен дизајн полн со природна безвременост што и го дава своето чувство.Wicker има извонредна издржливост и добар пренос на светлина, кога светилката е осветлена, сенката испушта топол сјај со прекрасен ефект на сенка, совршен за поставување на страничната маса во дневната соба, спалната соба или ходникот.Обезбедува удобен амбиент и амбиентално осветлување.Со својата едноставна, но елегантна форма и природни нијанси, оваа столна ламба од ратан е светла декорација што привлекува внимание, без разлика дали од главниот ходник до дневната соба или од аголот за читање.

  XINSANXING е професионален добавувач на светилки за ратан, кој со нетрпение очекува да соработува со вас!

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  информација за продуктот

  Име на производ: ратан плетени столни ламби
  Број на модел: NRL0255
  Материјал: ратан + метал
  Големина: 37cm*58cm
  Боја: Како фотографија
  Завршување: Рачно изработен
  Извор на светлина: Светилки со вжарено влакно
  Напон: 110 ~ 240 V
  Моќ на напојување: Електрични
  Сертификација: ce, FCC, RoHS
  Жица: Црна жица
  Апликација: Дневна соба, дом.хотел.ресторан
  MOQ: 10 парчиња
  Способност за снабдување: 5000 Парче/парчиња месечно
  Услови на плаќање: 30% депозит, 70% салдо пред пратката
  rattan wicker table lamps
  rattan wicker table lamps
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

 • Претходно:
 • Следно:

 • П: Кој е материјалот
  О: Главниот материјал што се користи е природниот раст на ратан

  П: Која е основната големина на точката на допир помеѓу светилката и масата
  О: Тоа е околу 16 см

  П: Колку се високи овие светла
  О: Висината на светилката е 58 см

  П: Како да ја одржувате оваа светилка
  О: Можете лесно да ја исчистите сијалицата со прашина или нежно да ја избришете со чиста, влажна крпа.

  П: Како го исклучувате и вклучувате?
  О: Има прекинувач во штекерот на сијалицата

  П: Кој е напонот што го користи светилката
  О: Може да издржи 100 – 250 волти и може да се користи во која било земја во светот.Вклучува адаптери за приклучоци за одредени земји.

  П: Дали ова ќе прифати придушување?
  О: Ова светло не може да се затемни бидејќи нема прекинувач за затемнување

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја